Antikorózny sprej Nanoprotech Home 150ml

Kód: 8595616500102
Neohodnotené
Značka: NANOPROTECH
€13,29 €10,98 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.12.2023

Sprej NANOPROTECH Home chráni dielenské aj záhradné náradie pred hrdzavením a pomáha ich znovu rozhýbať. Aplikáciou roztoku s nanočasticami sa uvoľní stuhnuté súčiastky, predĺži životnosť strojov a výrazne zníži náklady na opravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antikorózny sprej Nanoprotech Home 150ml

NANOPROTECH Home

Sprej NANOPROTECH Home chráni dielenské aj záhradné náradie pred hrdzavením a pomáha ich znovu rozhýbať. Aplikáciou roztoku s nanočasticami sa uvoľní stuhnuté súčiastky, predĺži životnosť strojov a výrazne zníži náklady na opravy.

Na čo sa NANOPROTECH Home používa?

odstráni hrdzu
Nanočastice s účinnou látkou preniknú hrdzou a špinou, zachytí sa na kovovom povrchu a vytvorí na ňom ochrannú vrstvu. Korózii a znečistenie tak odstránite behom okamihu. Nanoprotech Home navyše zabráni tvorbe hrdze až na 1 rok.

Zabráni vŕzganie a drhnutie
Nanočastice tiež zabráni drhnutie a škrípanie pántov, garážových brán a ďalších kĺbových mechanizmov. A to až na 1 rok - vďaka nanočasticiam a ich povrchovej priľnavosti vyniká roztok bezkonkurenčné trvanlivosťou.

Uvoľní stuhnuté súčiastky
Po aplikácii spreja zanesú nanočastice mazivo pod hlavice stuhnutých skrutiek a ďalších spojov a pomôžu ich uvoľniť. Kryt rôznych zariadeniach a rozvodov otvorte behom niekoľkých sekúnd.

Rozhýbe zamrznuté mechanizmy

Mazacie vlastnosti si Nanoprotech Home udržuje až do -80 ° C. Nanesením roztoku zabránite napr. Zamrznutiu zámku. A už zamrznuté súčiastky priebehu niekoľkých minút rozpohybujete.

Ako NANOPROTECH Home funguje?

Základom našich prípravkov sú nanočastice odpudzujúce vodu. Vďaka nosnému médiu na báze oleja preniknú častice koróziou, rozprestrú sa po kovovom povrchu nástrojov a zariadení a priľnú k nim. Vytesní vlhkosť a vytvorí bariéru, cez ktorú ďalšie molekuly vody už neprejdú.

Nanočastice v spreji premazať a ochráni:

  • záhradnú techniku, kosačky a píly,

  • zámky dverí a okien,

  • inštalatérske rozvody,

  • pánty a kĺbové spoje,

  • čapy, skrutky a matice,

  • gumové tesnenia.

Ako sprej používať?

NANOPROTECH Home používajte len s ochrannými rukavicami a v dobre vetraných priestoroch. Pred použitím sprej dôkladne pretrepte.

  1. Roztok na určený povrch nanášajte súvislou vrstvou zo vzdialenosti 10 až 20 cm, alebo priamo na určené miesto.

  2. Po nanesení počkajte 15 minút a prebytočný roztok zotrite.

Technické vlastnosti:

Zachovanie antikoróznych a mazacích vlastností až po dobu 1 roka, odolnosť voči teplotám od -80 ° C do +160 ° C, spotreba: cca 50 ml na 1 m 2, obsah balenia: 75 a 150 ml.

zloženie:

Zmes minerálnych olejov, propán-bután, dezodorizovaný parafín, zmes cyklických uhľovodíkov, antikorózne prísady, antioxidanty, prísada Nanoprotech.

Manuál_Nanoprotech Home

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: