Antikorózny sprej Nanoprotech Gun 75ml

Kód: 8595616500416
Neohodnotené
Značka: NANOPROTECH
€9,54 €7,88 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Antikorózny sprej Nanoprotech Gun je špeciálne navrhnutý pre ošetrenie všetkých strelných zbraní, ktoré čistia, konzervuje a chráni pred nepriaznivými okolitými vplyvmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Antikorózny sprej Nanoprotech Gun 75ml

Antikorózny sprej Nanoprotech Gun je špeciálne navrhnutý pre ošetrenie všetkých strelných zbraní, ktoré čistia, konzervuje, a chráni pred nepriaznivými okolitými vplyvmi.

Neradi používate agresívne prípravky pri čistení usadenín od strelného prachu a zvyškov olova? Trpí mechanizmus Vašej palné zbrane v dôsledku použitia v teréne a pri zlých podmienkach skladovania, či stále hľadáte ideálny prípravok pre Vašu zbraň? Sprej Nanoprotech Gun využíva moderné nanotechnológiu, ktorá dokonale čistí, premazáva a konzervuje.

Ako spreje NANOPROTECH fungujú?

Naše spreje využívajú menšie, než mikroskopické častice, ktoré po aplikácii zaplnia aj tie najmenšie trhlinky, póry a nerovnosti. Ošetrený povrch sa tak dokonale zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná nanobariéra, ktorá odpudí vlhkosť a zabráni korózii. Tenká vrstva nanočastíc spolu so špeciálnym roztokom navyše silne zníži trenie a pôsobí tak ako dokonalé mazivo. Objemová varianta 300 ml s oficiálnym názvom GNP firearm Professional navyše prináša nielen dvojnásobný objem, ale predovšetkým profesionálny aplikátor s krátkou aj dlhou aplikačné trubičkou pre praktickejšie aplikáciu.

Ako Vám spreje NANOPROTECH Gun môžu pomôcť?

odolná ochrana

Nanočastice sa viažu priamo na ošetrovaný povrch zbrane alebo mechanizmu. Vďaka tomu trvá pozitívny ochranný efekt mnohonásobne dlhšiu dobu a vlhkosť, korózia a znečistenie Vašej zbrane už nebudú hrozbou.

Čistí od splodín

Vďaka nanočasticiam preniká účinná látka usadenými splodinami a zachytáva sa na samotnom surovom kovu, kde vytvára ochrannú vrstvu. Aplikáciou na znečistenú plochu je tak možné ľahko odstrániť aj inak ťažko vyčistitelné nánosy splodín a zvyšky olova, medi a niklu.

Nenarušuje ostatné materiály

Na rozdiel od agresívnych čistiacich prostriedkov je Nanoprotech Gun šetrný k drevu, plastom i gume. Môžete si byť istí, že pri ošetrení omylom neznehodnotíte žiadne okrasnej ani funkčné časti Vašej zbrane.

Vzlína do štruktúry kovu

Lubrikačné a antikorózne roztok Gun v spreji sa vyznačuje perfektnou vzlínavosťou a miniatúrne častice preniknú aj do veľmi tenkých mezírek. Sprej je tak vhodný aj pre ošetrenie ťažko dostupných miest bez nutnosti rozoberania. Po aplikácii roztok zaschne a nevyteká.

dlhodobo konzervuje

Plochy ošetrené sprejom Nanoprotech Gun sú chránené proti hrdzaveniu aj za extrémnych podmienok, ako potvrdili aj nezávislé testy. Mazacie vlastnosti zostávajú zachované až do - 80 ° C a zbrane zostanú chránené aj pri dlhodobom skladovaní vo vlhkom prostredí.

Technické vlastnosti:

 • Pôsobí ako antikorózna ochrana
 • Vhodné pre čistenie strelných zbraní
 • Pôsobí po dobu až 1 roka
 • Efektívne mazacie vlastnosti
 • Spotreba: cca 50 ml na 1 m 2
 • Obsah: 75 ml

Kde sprej použiť:

 • hlaveň, záver, kohút
 • vratná a bicie pružina, pružina úderníka
 • všetky kovové časti zbraní
 • ďalšie pohyblivé mechanizmy zbrane

Ako sprej použiť:

Aplikáciu spreja vykonávajte v dobre vetraných priestoroch a najlepšie s ochrannými rukavicami.

 1. Pred nanesením sprej starostlivo pretrepte
 2. Na určený povrch striekajte súvislú vrstvu (zo vzdialenosti 20-30 cm) alebo sprej použite priamo na ošetrované miesto.
 3. Vyčkajte 10-15 minút od nanesenia a následne prebytočný roztok zotrite.

zloženie

Výrobok Nanoprotech obsahuje vysoko čisté minerálne oleje, antikorózne prísady, antioxidanty, dezodorizovaný parafín, naftenové uhľovodíky, propán-bután a tajnú receptúru NANOPROTECH.

Vyrobené v EU

Nanoprotech Gun návod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: