Adventure Menu Pikantný kotlík s bulgurom (hotová strava) 400g

Kód: 8595648611036
Neohodnotené
€8,29 €7,54 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.10.2023

Adventure Menu Pikantný kotlík s bulgurom 400g.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adventure Menu Pikantný kotlík s bulgurom (hotová strava) 400g

Bravčové stehno a kruté stehenné mäso sa spoja v jednom jedle s omáčkou s prúžkami cibule, mäsitou klobásou, slaninami a šampiňónmi. S bulgurom, ktorý je vlastne celozrnná nalámaná pšenica tvorí veľmi výživné jedlo s príjemným šmrncom vďaka feferónkam a chilli.

Zloženie: bravčové mäso (16%), morčacie mäso (14%), bulgur pšeničný (13%), cibuľa, papriková klobása (bravčové mäso, soľ, paprika, rasca, cesnak), slanina, šampiňóny, múka pšeničná, olej žrepa, , cesnak, feferóny sterilizované (feferóny, voda, ocot, soľ), soľ, chilli, korenie.

Samoohrev môžete zakúpiť tu

Informácie pre alergikov: obilniny obsahujú lepok.

1 balenie – hmotnosť 400 g +- 5%

Energetická hodnota
1780 kJ
Sacharidy
55.6 %
Proteíny
31.6 g
Tuky
30.4 g

Jedlá AdventureMenu sú pripravované výhradne ručnou prácou z najkvalitnejších tuzemských surovín. Vďaka jedinečnej technológii neobsahujú žiadne konzervanty ani farbivá a pritom si zachovajú čerstvosť a skvelú chuť až po dobu 3 rokov.

Na výrobu jedál AdventureMenu je použitá sterilizačná technológia e nemeckej firmy KORIMAT. Čerstvo uvarené jedlá sú pri stálej vysokej teplote naplnené do jednotlivých bariérových sáčkov. V špeciálnom zariadení sú za pôsobenia vysokého tlaku na niekoľko minút šokovo zahriata a následne prudko schladená. Táto unikátna technológia zaisťuje bezpečný a chutný výrobok bez potreby použitia akýchkoľvek konzervačných látok.

Tento spôsob uchovania potravín prináša v uplynulých desaťročiach mnoho zanedbávaných výhod. Jedlá uchované pomocou tejto metódy si zachovávajú svoju vynikajúcu a nezmenenú chuť po celú dobu a vyznačujú sa extrémnou trvanlivosťou.

Medzi ďalšie prednosti výrobkov patrí použitie najkvalitnejších obalových materiálov. Používané materiály sa vyznačujú extrémnou odolnosťou, ktorá zaručuje aj v najnáročnejších podmienkach vysokú kvalitu jedál po dlhú dobu.

Jedlá AdventureMenu sú výdatné, bez akýchkoľvek chemických konzervantov, vyvážené, ale predovšetkým chutné. To všetko vďaka unikátnemu spôsobu sterilizácie, ktorý umožňuje variť jedlo prirodzene bez použitia chémie a vďaka ktorému je jedlo aj po 2 rokoch chutné, ako by ste ho práve uvarili. Všetky jedlá uvarené výhradne z najkvalitnejších surovín. Je k lade n veľký dôraz na absenciu chemických pridaných látok, z toho dôvodu sú všetky jedlá varené tradičným spôsobom.
Predovšetkým na cestách je dôležité, aby bola strava výdatná. Preto sú jedlá AdventureMenu zložené tak, aby zaručene zasýtili a dodali potrebnú energiu na ďalšiu cestu.

Spôsoby ohrevu

Jedlá je možné ohrievať buď vo vodnom kúpeli po dobu 8–10 minút, alebo vyklopiť na panvicu a prehriať cca 3 minúty. Jedlo nie je dehydrované a preto sa nepridáva žiadna voda.

Najjednoduchším spôsobom ohrevu jedál Adventure Menu je použitie tzv. Samoohrevu, ktorý vám jedlo ohreje za pár minút bez potreby variča, riadu a teplej vody.

Samoohrev je špeciálne príslušenstvo k jedlám, ktoré vám dopraje ten najvyšší komfort na cestách. Je to špeciálne vrecko, ktoré vám sám ohreje jedlo za pár minút, a to bez variča a riadu.

Samoohrev funguje na princípe chemickej reakcie medzi zmesou oxidu vápenatého s hliníkovým práškom a vodou. Táto zmes je umiestnená v špeciálnom priepustnom sáčku z netkanej textílie, ktorý zaistí priepustnosť vody k zmesi. Akonáhle sa voda dostane do vrecka, spustí sa chemická reakcia, ktorá z oxidu vápenatého urobí hydroxid vápenatý. Túto reakciu sprevádza vytvorenie vysokej teploty (až 98 ° C) a vyparovanie pridanej vody. Celá táto reakcia sa odohráva výhradne vo vnútri ohrevnej kapsule, teda nie je ohrozené zdravie užívateľa a keďže jedlo je nepriedušne uzavreté v bariérovom sáčku, neprichádza do kontaktu so žiadnou z chemických látok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: