Bandalier taktický nosič DPM Woodland KL Holandsko originál

Kód: 4044637197470
Neohodnotené
€10,21 €8,44 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Originálny taktický nosič - bandalír v lesnej maskovacej potlači DPM. Tri praktické vrecká na nosenie rôzneho vybavenia. Pochádzajúce z výstroja holandskej kráľovskej armády.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bandalier taktický nosič DPM Woodland KL Holandsko originál

Bandoliers sa používajú predovšetkým na nosenie munície, ale môžu byť využité aj na iné účely. Tu sú niektoré z hlavných spôsobov, ako sa bandoliers využívajú:

 1. Nosenie munície: Bandoliers sú často používané vojakov a strelci na nosenie dodatočnej munície. Môžu obsahovať jednotlivé náboje, ktoré sú umiestnené vo vreckách alebo kapsičkách po celej dĺžke bandolieru. To umožňuje rýchly a ľahký prístup k munícii počas boja alebo lovu.

 2. Taktické použitie: Vo vojenských a policajných operáciách sú bandoliers často využívané ako súčasť taktickej výstroje. Pomáhajú vojakom a policajtom udržiavať muníciu pri sebe a pripravenú na použitie v situáciách, keď je potrebný rýchly a bezprostredný prístup k nábojom.

 3. Lovecké vybavenie: Lovci často používajú bandoliers na nosenie dodatočných nábojov počas lovu. To im umožňuje rýchlo zásobovať svoju zbraň novými nábojmi bez nutnosti nosiť ťažké a nepohodlné nábojnice alebo puzdrá.

 4. Strelecké súťaže: Pri streleckých súťažiach môžu strelci využívať bandoliers na nosenie náhradnej munície, čo im umožňuje rýchle a pohotové prebíjanie svojich zbraní počas súťaží.

 5. Práca s náradím: Mimo oblasť munície môžu byť bandoliers tiež využívané na nosenie náradia, drobných súčiastok alebo ďalších nástrojov potrebných na určitú prácu. To je obzvlášť užitočné pre pracovníkov v oblastiach, kde je potrebné mať nástroje rýchlo dostupné a zároveň mať voľné ruky pre prácu.

Celkovo možno povedať, že bandoliers sú všestranným a užitočným predmetom na nosenie rôznych položiek, pričom ich hlavným účelom je väčšinou nosenie a ľahký prístup k munícii v rôznych situáciách.

 • BANDOLIERS
 • 3 praktické vrecká na muníciu alebo obväzy.
 • Jednotlivé vrecká sú opatrené krycou chlopňou so zapínaním pomocou dvoch kovových patentov.
 • Vnútorný priestor vreciek je s pogumovaným záterom.
 • Vnútri vrecka je prišitý organizačný pásik.
 • Dva pevné popruhy na uviazanie.
 • Pochádzajúce z výstroja holandskej kráľovskej armády.
 • Nový tovar (nepoužitý, dlhodobo skladovaný, vyradený z armádnych zásob).

Farba: maskovacia kamufláž DPM Woodland

Rozmery: cca 45,5 x 13,5 x 3 cm

Materiál: 100% nylon s vodeodolnou úpravou (Cordura)

Armádny originál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: