Adventure Menu Zipper-bag pre samoohrev 1kus

Kód: 8595648620021
Neohodnotené
€2,04 €1,69 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Zipper bag je špeciálne vrecko, v ktorom ohrejete jedlo pomocou samoohrevných kapsúl AdventureMenu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Adventure Menu Zipper-bag pre samoohrev 1kus

Zipper bag je špeciálne vrecko, v ktorom ohrejete jedlo pomocou samoohrevných kapsúl AdventureMenu. Toto vrecko slúži ako tzv. rúra, v ktorej sa jedlo ohrieva. Zipper bag je súčasťou ALL-IN packu, ale teraz je možné kúpiť aj samostatne, takže si môžete kúpiť aké kapsule chcete v množstve akom chcete.

Zipper bag je vyrobený z extra silného plastu, aby odolal tak vysokým teplotám, ako aj náročným podmienkam zaobchádzania v prírode. Vrecko je opatrené štyrmi otvormi, slúžiacimi na odvod prebytočnej pary po aktivácii samoohrevu.

Spôsoby ohrevu

Jedlá je možné ohrievať buď vo vodnom kúpeli po dobu 8–10 minút, alebo vyklopiť na panvicu a prehriať cca 3 minúty. Jedlo nie je dehydrované a preto sa nepridáva žiadna voda.

Najjednoduchším spôsobom ohrevu jedál Adventure Menu je použitie tzv. Samoohrevu, ktorý vám jedlo ohreje za pár minút bez potreby variča, riadu a teplej vody.

Samoohrev je špeciálne príslušenstvo k jedlám, ktoré vám dopraje ten najvyšší komfort na cestách. Je to špeciálne vrecko , ktoré vám sám ohreje jedlo za pár minút, a to bez variča a riadu.

Samoohrev funguje na princípe chemickej reakcie medzi zmesou oxidu vápenatého s hliníkovým práškom a vodou. Táto zmes je umiestnená v špeciálnom priepustnom sáčku z netkanej textílie, ktorý zaistí priepustnosť vody k zmesi. Akonáhle sa voda dostane do vrecka, spustí sa chemická reakcia, ktorá z oxidu vápenatého urobí hydroxid vápenatý. Túto reakciu sprevádza vytvorenie vysokej teploty (až 98 ° C) a vyparovanie pridanej vody. Celá táto reakcia sa odohráva výhradne vo vnútri ohrevnej kapsule, teda nie je ohrozené zdravie užívateľa a keďže jedlo je nepriedušne uzavreté v bariérovom vrecku, neprichádza do kontaktu so žiadnou z chemických látok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: